Home / SHOWBIZ / Modelja Una që po i çmend të gjithë, veç shikojani të pasmet
Auto Draft

Modelja Una që po i çmend të gjithë, veç shikojani të pasmet

Una është një modele nga Serbia

 Auto Draft

Ajo aktivitetin e saj e zhvillon kryesisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Përveç modelimit Una, njihet edhe aktore, prezantuese televizive dhe biznismene.

Ajo në Instagram ka afërisht 1 milion ndjekës dhe me fotot e saj mjaft të nxehta ky numër veq do të rritet edhe më shumë.

Për më shumë shikoni këto foto të kësaj bukuroshe.

Auto Draft

Auto Draft

Auto Draft

Auto Draft

Auto Draft

Auto Draft

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 10:08 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156622
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Modelja Una që po i çmend të gjithë, veç shikojani të pasmet Modelja Una që po i çmend të gjithë, veç shikojani të pasmetRating: 4.8