Home / SHOWBIZ / Nëna e Afronës ka ditëlindjen, e bija e uron me këtë fotografi që ju lë pa fjalë
Nëna e Afronës ka ditëlindjen, e bija e uron me këtë fotografi që ju lë pa fjalë

Nëna e Afronës ka ditëlindjen, e bija e uron me këtë fotografi që ju lë pa fjalë

Të famshmit gjithnjë ndajnë momente qoftë të hidhura, por edhe të gëzuara me ndjekësit e tyre në rrjete sociale.

Edhe modelja Afrona Dika, përmes llogarisë Instagram ka uruar nënën për ditëlindje.

Nëna e Afronës ka ditëlindjen, e bija e uron me këtë fotografi që ju lë pa fjalë

Ajo ka postuar një fotografi teksa shihen në një xhami të mbuluara me nga një shami të zezë, e ku shkruan:

Pa ty në jetën time, nuk e di ku do të isha sot. Ti më kë mësuar të gjitha mësimet e rëndësishme: për të punuar shumë, për të respektuar të tjerët, për të mos lënë kurrë ndjenjat, dhe për të qenë e lumtur pa marrë parasysh çka ndodhë. Jam kjo që jam falë tej.Në këtë ditëlindje, dua të falendëroj për të gjitha gjërat që kë bërë për mua! Gëzuar ditëlindjen Mami

Ndryshe të dyja po duken si motra.

Nëna e Afronës ka ditëlindjen, e bija e uron me këtë fotografi që ju lë pa fjalë

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 8:45 am ne link https://kosovatoday.com/?p=180973
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nëna e Afronës ka ditëlindjen, e bija e uron me këtë fotografi që ju lë pa fjalë Nëna e Afronës ka ditëlindjen, e bija e uron me këtë fotografi që ju lë pa fjalëRating: 4.8