Home / SHOWBIZ / Ndodhi ajo që pritej! Klaudia Pepa takohet me Albi Nakon dhe Alba Hoxhën. Ja ç’ka ndodhur

Ndodhi ajo që pritej! Klaudia Pepa takohet me Albi Nakon dhe Alba Hoxhën. Ja ç’ka ndodhur

Ndodhi ajo që pritej! Klaudia Pepa takohet me Albi Nakon dhe Alba Hoxhën. Ja ç’ka ndodhur

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Historia e Albi Nakos dhe Klaudia Pepës është pa dyshim një nga historitë e dashurisë më të përfolura në “showbiz”-in shqiptar. Edhe pse prej më shumë se një viti kanë konfirmuar ndarjen, ata kanë treguar se vazhdojnë të ruajnë marrëdhënie miqësore me njëri– tjetrin. E kthyer në Shqipëri për prezantimin e “Kënga Magjike” krah Ardit Gjebreas dhe Bora Zemanit, balerina e famshme ka rrëfyer edhe ritakimin me ish–bashkëshortin e saj. E pyetur nga “Thumb” nëse janë takuar me Albin dhe si kanë reaguar Klaudia tha: “Para ca ditësh ai ishte me grupin e baletit me Albën.

Erdhën të gjithë të më takonin. Erdhi edhe Albi, edhe Alba dhe u treguan shumë të mirë e të dashur. Edhe unë gjithashtu i putha e i përqafova”. Pas këtyre fjalëve të Klaudias verifikohet më bindshëm lidhja e Albës me Albin, edhe pse këta dy të fundit s’e kanë pranuar asnjëherë. Të shohim ç’detaje të tjera “prapa kuintave” do shfaqen për ta vërtetuar.

The post Ndodhi ajo që pritej! Klaudia Pepa takohet me Albi Nakon dhe Alba Hoxhën. Ja ç’ka ndodhur appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 6:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381733
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ndodhi ajo që pritej! Klaudia Pepa takohet me Albi Nakon dhe Alba Hoxhën. Ja ç’ka ndodhur Ndodhi ajo që pritej! Klaudia Pepa takohet me Albi Nakon dhe Alba Hoxhën. Ja ç’ka ndodhurRating: 4.8