Home / SHOWBIZ / Në moshën më të mirë u diagnostifikua me kancer, ja sa vjeçe është
Në moshën më të mirë u diagnostifikua me kancer, ja sa vjeçe është

Në moshën më të mirë u diagnostifikua me kancer, ja sa vjeçe është

Vahide Perçin është aktorja e cila njihet për profesionalizmin dhe talentin e saj që e tregoi në serialet e famshme ku luajti.

Vahide u diagnostifikua me kancer në moshën më të mirë kur duhej të ishte gjyshe e nipërve dhe mbesave, përcell ORAvip.

Në moshën më të mirë u diagnostifikua me kancer, ja sa vjeçe është

Aktorja ka 52 vite dhe po përballet më sëmundjen e rëndë të kancerit.

Aktorja luajti në serialin më me zë të kohës, në rolin e sulltaneshës. Së fundi ajo ka edhe një rol kyç në serialin ‘Anne’ që kapi shikueshëmri të amdhe edhe në publikun shqiptar./ORAvip/

Në moshën më të mirë u diagnostifikua me kancer, ja sa vjeçe është

Në moshën më të mirë u diagnostifikua me kancer, ja sa vjeçe është
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 8:47 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156440
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Në moshën më të mirë u diagnostifikua me kancer, ja sa vjeçe është Në moshën më të mirë u diagnostifikua me kancer, ja sa vjeçe ështëRating: 4.8