Home / SHOWBIZ / Në muajt e parë të shtatzënisë, shihni si duket Jona (FOTO LAJM)

Në muajt e parë të shtatzënisë, shihni si duket Jona (FOTO LAJM)

Jona Spahiu eshte nje nga vajzat me te bukura te shoëbizit. Ajo na ka bere per vete me natyren e saj shume te qeshur.

fundmi ajo ka deklaruar se është shtatzënë.

Në një foto të postuar në Instastory nga Jona ditën e sotme vihet re dukshëm se sa shumë ka ndryshuar pamja e saj.

Pavarësisht se është munduar ta fshehë barkun, vihen re format më të rrumbullakosura se zakonisht dhe disa kilogramë më tepër.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 6:15 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180749
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Në muajt e parë të shtatzënisë, shihni si duket Jona (FOTO LAJM) Në muajt e parë të shtatzënisë, shihni si duket Jona (FOTO LAJM)Rating: 4.8