Home / SHOWBIZ / Nëna e Leartës vishet me mont të gjatë, po duket si vajzë e re

Nëna e Leartës vishet me mont të gjatë, po duket si vajzë e re

Nëna e Leartës vishet me mont të gjatë, po duket si vajzë e re

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një mont të gjatë dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 5:21 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381697
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nëna e Leartës vishet me mont të gjatë, po duket si vajzë e re Nëna e Leartës vishet me mont të gjatë, po duket si vajzë e reRating: 4.8