Home / SHOWBIZ / Nicki Minaj: Hera e parë në 20 vjet që jam single
Nicki Minaj është një prej reperëve më të famshme në botë dhe shumë e suksesshme. Kësaj here ajo ka zënë kopertinën e revistës “Elle”, ku shfaqet me një fustan të gjatë të kuq dhe me flokë deri në fund të këmbëve. Në intervistën për “Elle” ajo ka bërë edhe një deklaratë të fortë, ku thotë se për herë të parë në 20 vjet është single, pra qëkur ka qenë 15 vjeç. “Sapo kuptova që jetoj dhe marrë frymë, ushqehem dhe fle, eci dhe flas pa pasur një të dashur, diçka më tingëlloi. Të qenurit single më ka bërë më të fortë”-është shprehur reperja 35 vjeçare. Nicki ka që në fillim të vitit 2017 që është single dhe lidhja e saj e fundit dhe që është e njohur për publikun, ka qenë me reperin Meek Mill./ J.K – Gazeta Shqiptare/ The post Nicki Minaj: Hera e parë në 20 vjet që jam single appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Nicki Minaj: Hera e parë në 20 vjet që jam single

Nicki Minaj: Hera e parë në 20 vjet që jam single

Nicki Minaj është një prej reperëve më të famshme në botë dhe shumë e suksesshme.

Kësaj here ajo ka zënë kopertinën e revistës “Elle”, ku shfaqet me një fustan të gjatë të kuq dhe me flokë deri në fund të këmbëve.

Në intervistën për “Elle” ajo ka bërë edhe një deklaratë të fortë, ku thotë se për herë të parë në 20 vjet është single, pra qëkur ka qenë 15 vjeç. “Sapo kuptova që jetoj dhe marrë frymë, ushqehem dhe fle, eci dhe flas pa pasur një të dashur, diçka më tingëlloi.

Të qenurit single më ka bërë më të fortë”-është shprehur reperja 35 vjeçare. Nicki ka që në fillim të vitit 2017 që është single dhe lidhja e saj e fundit dhe që është e njohur për publikun, ka qenë me reperin Meek Mill./ J.K – Gazeta Shqiptare/

The post Nicki Minaj: Hera e parë në 20 vjet që jam single appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 13, 2018 10:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=225005
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nicki Minaj: Hera e parë në 20 vjet që jam single Nicki Minaj: Hera e parë në 20 vjet që jam singleRating: 4.8