Home / SHOWBIZ / Një nuse si Egzona, shtazënë, shikoni ҫfarë mëngjesi të bukur ka përgatitur

Një nuse si Egzona, shtazënë, shikoni ҫfarë mëngjesi të bukur ka përgatitur

Një nuse si Egzona, shtazënë, shikoni ҫfarë mëngjesi të bukur ka përgatitur

Egzona tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi, shkruan ORAinfo.

Si nusja e një familje të njohur, tashmë ka një numër të madh të ndjekësve, ku është shumë aktive.

E sot përmes një postimi ajo ka treguar mëngjesin e bukur që po hanë./ORAinfo/

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 10:51 am ne link https://kosovatoday.com/?p=404271
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Një nuse si Egzona, shtazënë, shikoni ҫfarë mëngjesi të bukur ka përgatitur Një nuse si Egzona, shtazënë, shikoni ҫfarë mëngjesi të bukur ka përgatiturRating: 4.8