Home / SHOWBIZ / Një nuse si kjo e Albanit, shikoni drekën që ka përgatitur për burrin e fëmijët

Një nuse si kjo e Albanit, shikoni drekën që ka përgatitur për burrin e fëmijët

Një nuse si kjo e Albanit, shikoni drekën që ka përgatitur për burrin e fëmijët

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet tavolina e tyre familjare.

Duket se Fjolla është mjaftë e zonja në kuzhinë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 4:41 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381675
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Një nuse si kjo e Albanit, shikoni drekën që ka përgatitur për burrin e fëmijët Një nuse si kjo e Albanit, shikoni drekën që ka përgatitur për burrin e fëmijëtRating: 4.8