Home / SHOWBIZ / Njihuni me gjyshën bukuroshe të Rita Orës
Njihuni me gjyshën bukuroshe të Rita Orës

Njihuni me gjyshën bukuroshe të Rita Orës

Merita Sahatçiu, e njohur në mbarë botën si Rita Ora, është vajza nga Kosova e cila çdo ditë na bën krenarë me arritjet në arenën ndërkombëtare.

Çdo projekt i saj është shndërruar në hit dhe tashmë emri i saj njihet në mbarë botën, shkruan lajmi.net.

fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram në të cilën na prezanton edhe me një anëtar të familjes së saj.

Njihuni me gjyshën bukuroshe të Rita Orës

Bëhet fjalë për gjyshen e Ritës, me të cilën këngëtarja njoftoi publikun përmes një fotografie që ndau në rrjete sociale.

Kujtojmë që projekti i fundit i Ritës është “Girls”, ndërsa me po të njëjtin emër ka titulluar edhe turneun evropian, që po shënon suksese në secilin vend ku ajo performon.

Njihuni me gjyshën bukuroshe të Rita Orës

Njihuni me gjyshën bukuroshe të Rita Orës

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 8:36 am ne link https://kosovatoday.com/?p=180951
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Njihuni me gjyshën bukuroshe të Rita Orës Njihuni me gjyshën bukuroshe të Rita OrësRating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other