Home / SHOWBIZ / Njihuni me bjonden më seksi të rrjeteve sociale

Njihuni me bjonden më seksi të rrjeteve sociale

Plas gallata në rrjet: Albano Bogdo tallet me Adrola Dushin, do të shkriheni së qeshuri me këtë foto!

Lindsey Pelas është një modele amerikane, e cila është cilësuar shpesh nga media të ndryshme si bjondia më seksi e rrjeteve sociale.

Bukuroshja seksi që jeton në Los Angeles, ka realizuar së fundmi një set ‘hot’ fotografik, ku duket shumë seksi dhe provokuese teksa ka ekspozuar format e saj bombastike.

Plas gallata në rrjet: Albano Bogdo tallet me Adrola Dushin, do të shkriheni së qeshuri me këtë foto!

Veshur me disa bikini të vogla, modelja ka nxjerrë në pah gjoksin dhe të pasmet bombastike. Këto foto janë realizuar për revistën “Maxim” dhe mund t’i shikoni mëposhtë.

Plas gallata në rrjet: Albano Bogdo tallet me Adrola Dushin, do të shkriheni së qeshuri me këtë foto!

Plas gallata në rrjet: Albano Bogdo tallet me Adrola Dushin, do të shkriheni së qeshuri me këtë foto!

Plas gallata në rrjet: Albano Bogdo tallet me Adrola Dushin, do të shkriheni së qeshuri me këtë foto!

Plas gallata në rrjet: Albano Bogdo tallet me Adrola Dushin, do të shkriheni së qeshuri me këtë foto!

Plas gallata në rrjet: Albano Bogdo tallet me Adrola Dushin, do të shkriheni së qeshuri me këtë foto!

The post Njihuni me bjonden më seksi të rrjeteve sociale appeared first on Zonë E Lirë.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 12:15 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=181160
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Njihuni me bjonden më seksi të rrjeteve sociale Njihuni me bjonden më seksi të rrjeteve socialeRating: 4.8