Home / SHOWBIZ / Nuk do ta besoni ku do të martohen Besi dhe Xhensila (Foto)

Nuk do ta besoni ku do të martohen Besi dhe Xhensila (Foto)

Nuk do ta besoni ku do të martohen Besi dhe Xhensila (Foto)Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më jetëgjatë të showbiz-it shqiptar.

Pas disa vitesh bashkëjetesë, edhe për ta u bë një kohë e gjatë që flitet për ditën e shumëpritur. Çifti ka vendosur të kurorëzojë dashurinë e tyre në martesë këtë të premte më datë 1 shtator 2017.

Nuk do ta besoni ku do të martohen Besi dhe Xhensila (Foto)

Ora News zbulon se ceremonia madhështore do të zhvillohet në një nga ambientet tepër të lakmueshme: Pallati i Brigadave, dikur Pallati Mbretëror i Leka Zogut.

Nuk do ta besoni ku do të martohen Besi dhe Xhensila (Foto)
Pas ceremonisë së dasmës së Princit Leka me Elia Zaharinë, vitin e kaluar, kjo do të jetë dasma e dytë që zhvillohet në Pallatin e Brigadave.
Gjithashtu Ora News ju jell dhe ftesën që çifti u ka shpërndarë miqve të ngushtë me të cilët dëshiron të ndajë këtë ditë të shënuar.

Nuk do ta besoni ku do të martohen Besi dhe Xhensila (Foto)Nuk do ta besoni ku do të martohen Besi dhe Xhensila (Foto)

Nuk do ta besoni ku do të martohen Besi dhe Xhensila (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nuk do ta besoni ku do të martohen Besi dhe Xhensila (Foto) Nuk do ta besoni ku do të martohen Besi dhe Xhensila (Foto)Rating: 4.8