Home / SHOWBIZ / Nuk është Meda me gruan, ja dyshja që shkëlqeu në syneti (Foto)

Nuk është Meda me gruan, ja dyshja që shkëlqeu në syneti (Foto)

Nuk është Meda me gruan, ja dyshja që shkëlqeu në syneti (Foto)Padyshim që Meda dhe Lulja ishin dy protagonistët e festës, pasi ishin mikpritësit e mysafirëve të tyre, përcjell ORAinfo.

Por, duket se shumica e mysafirëve ishin përgatitur shumë kohë me parë.

Shkurta u komentua për shpenzimet marramendëse të saj.

As Teuta nuk po ia lëshon vendin asaj, pasi edhe ajo ka    veshur një fustan që shihet të jetë mjaftë elegant.

Shkurta e Teuta përbënin një ‘dyshe’ mjaftë të kombinuar./ORAinfo/

Nuk është Meda me gruan, ja dyshja që shkëlqeu në syneti (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nuk është Meda me gruan, ja dyshja që shkëlqeu në syneti (Foto) Nuk është Meda me gruan, ja dyshja që shkëlqeu në syneti (Foto)Rating: 4.8