Home / SHOWBIZ / Nuk mjafton martesa! Angelës bashkëshorti i bëri një dhuratë kaq luksoze…
Nuk mjafton martesa! Angelës bashkëshorti i bëri një dhuratë kaq luksoze…

Nuk mjafton martesa! Angelës bashkëshorti i bëri një dhuratë kaq luksoze…

Angela Martini ka disa ditë që është martuar me miliarderin romun, Dragos Savulescu.

Ky veprim i saj bënë të kuptojmë që ajo ka gjetur shpirtin e saj binjak dhe ka vendosur që jetës së saj ti jap një drejtim tjetër. Por miliarderi nuk ka harruar që ti bëjë Angeles edhe një dhuratë për martesë. Ai i ka blerë asaj një veturë të cilën super modelja e ka postuar në llogarinë e saj në “Instagram”.

“Burri im më suprimon mua çdo ditë. Te dua” kishte shkruar Angela bashkangjitur me fotografinë.Ndryshe, ajo është njëra nga modelet më të bukura shqiptare.

Nuk mjafton martesa! Angelës bashkëshorti i bëri një dhuratë kaq luksoze…
Nuk mjafton martesa! Angelës bashkëshorti i bëri një dhuratë kaq luksoze…
Nuk mjafton martesa! Angelës bashkëshorti i bëri një dhuratë kaq luksoze…
Nuk mjafton martesa! Angelës bashkëshorti i bëri një dhuratë kaq luksoze…
Nuk mjafton martesa! Angelës bashkëshorti i bëri një dhuratë kaq luksoze…
Nuk mjafton martesa! Angelës bashkëshorti i bëri një dhuratë kaq luksoze…
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com December 16, 2017 9:15 am ne link https://kosovatoday.com/?p=130044
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nuk mjafton martesa! Angelës bashkëshorti i bëri një dhuratë kaq luksoze… Nuk mjafton martesa! Angelës bashkëshorti i bëri një dhuratë kaq luksoze…Rating: 4.8