Home / SHOWBIZ / Nuk njihet, kështu dukej Zanfina para se të bëhej këngëtare

Nuk njihet, kështu dukej Zanfina para se të bëhej këngëtare

Nuk njihet, kështu dukej Zanfina para se të bëhej këngëtare

Kumrie Mustafa feston përvjetorin e martesës, vesh vello sërish për burrin e saj

Zanfina Ismaili u bë njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më atraktive të skenës sonë, vitë më parë.

Në fillim ajo u njoh si motra e Adelina Ismailit, e pastaj fal punën së saj të vazhdueshme vazhdojë rrugëtimin si Zanfina, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani ajo ka pauzuar nga muzika dhe që një kohë nuk ka realizuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Por, për fansat dhe ndjekësit e saj ajo mbetet aktive në rrjetet sociale, më postime të ndryshme.

Janë Vipat e Bllokut ata që e kanë ‘demaskuar’ Zanfinën duke i publikuar pamje kur ajo ishte më e re.

Vështirë të njihet, apo jo!?/ORAinfo/

Kumrie Mustafa feston përvjetorin e martesës, vesh vello sërish për burrin e saj

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 13, 2018 11:49 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=225052
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nuk njihet, kështu dukej Zanfina para se të bëhej këngëtare Nuk njihet, kështu dukej Zanfina para se të bëhej këngëtareRating: 4.8