Nusja e Ҫënarit e zhveshur, zbulon barkun e fryrë, ja kush po e ledhaton

Almeda Abazi tani po kalon në muajt e fundi si shtatzëne, e nga fotot që I publikon duket se po e shijon shumë.

Ajo dhe aktori I njohur turk Tolgahan Saisman janë martuar para pak vitesh dhe tani janë pritje për tu bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Almeda është tejet aktive në profilin e saj në Instagram dhe pothuajse çdo ditë poston foto nga jeta e saj dhe e aktorit.

Ajo sot ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka zbuluar barkun dhe afër ka një fëmijë./ORAinfo/