Home / SHOWBIZ / Nusja e Dautit me minifund në këtë të ftohtë, por po duket si ‘loҫkë’

Nusja e Dautit me minifund në këtë të ftohtë, por po duket si ‘loҫkë’

Nusja e Dautit me minifund në këtë të ftohtë, por po duket si ‘loҫkë’

Lola Haradinaj është bashkëshorja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinaj

Ajo është një femër tepër e bukur dhe atraktive si dhe eleganca nuk i mungon në çdo paraqitje, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me minifund.

Si gjithmonë ajo po duket tejet bukur./ORAinfo/

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 11:02 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381887
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nusja e Dautit me minifund në këtë të ftohtë, por po duket si ‘loҫkë’ Nusja e Dautit me minifund në këtë të ftohtë, por po duket si ‘loҫkë’Rating: 4.8