Home / SHOWBIZ / Nusja e Ermalit me fustan të 20 eurove, por çmimi i atleteve është shumëfish më i madh
Nusja e Ermalit me fustan të 20 eurove, por çmimi i atleteve është shumëfish më i madh

Nusja e Ermalit me fustan të 20 eurove, por çmimi i atleteve është shumëfish më i madh

Ariana Fejzullahu, ka arritur që në botën e show-bizit të krijoj një identitet të vetin, larg epitetit si gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu.

Kjo falë paraqitjeve të saj dhe stilit të veçantë. Tashmë Ariana është shndërruar në inspirim për shumë vajza.

Nusja e Ermalit me fustan të 20 eurove, por çmimi i atleteve është shumëfish më i madh

Nusja e Ermalit me fustan të 20 eurove, por çmimi i atleteve është shumëfish më i madh

E stili i saj në shumicën e rasteve kushton shtrenjtë, por Ariana arrin që rrobat mijëra euroshe t’i kombinojë me ato shumë të lira, shkruan rtv21.tv.

Në një footgrafi të publikuar në rrjetet sociale Ariana ka veshur një fustan të gjatë Zara i cili sipas faqes whattheywearin në Intsagram, kushton 20 euro, kurse atletet të firmës Balenciaga kushtojnë fiks 650.

Nusja e Ermalit me fustan të 20 eurove, por çmimi i atleteve është shumëfish më i madh

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 9:08 am ne link https://kosovatoday.com/?p=156356
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nusja e Ermalit me fustan të 20 eurove, por çmimi i atleteve është shumëfish më i madh Nusja e Ermalit me fustan të 20 eurove, por çmimi i atleteve është shumëfish më i madhRating: 4.8