Home / SHOWBIZ / Nusja e Korabit është shumë me fat, ja çka bën bashkëshorti i saj në 5 vjetorin e martesës

Nusja e Korabit është shumë me fat, ja çka bën bashkëshorti i saj në 5 vjetorin e martesës

Nusja e Korabit është shumë me fat, ja çka bën bashkëshorti i saj në 5 vjetorin e martesës

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Kaçurrelja e ‘O sa mirë’ ‘çmend’ rrjetin, poston sërish me bikini

Ai është ndër këngëtarët më të kërkuar në ahengjet familjare.

Korab Jetishi, i cili fillimisht e filloi karrierën si djali i këngëtarit Xeni, sot zotëron një famë të konsiderueshme, falë zërit të tij, shkruan Kosovarja.

Kaçurrelja e ‘O sa mirë’ ‘çmend’ rrjetin, poston sërish me bikini

Ai ka vite që po gëzon jetën familjare, bashkë me bashkëshorten dhe vajzën, ku sot ata shënojnë një datë të veçantë. Këtë gjë Korabi e ka treguar publikisht me një urim emocionues dhe një foto të lezetshme familjare. Bëhët fjalë për përvjetorin e 5-të të martesës.

Duke e lavdëruar bashkëshorten e tij si një grua e zonja dhe nënë e devotshme, këto janë fjalët e ëmbla të Korabit për gruan.

Urime 5 vjetorin e marteses zemra ime Gena.Më ler të të përulem i gjunjëzuar para madhështis,- figurës grua, për të gjitha që me ke dhuruar si një fisnike, e shtrenjtë për mua. Uroj të kesh shëndetin, jetën e gjat, duke marre nga të gjithë të njëjtin urim !

A post shared by Korab Jetishi (@korabjetishi) on

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 23, 2018 11:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=262901
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nusja e Korabit është shumë me fat, ja çka bën bashkëshorti i saj në 5 vjetorin e martesës Nusja e Korabit është shumë me fat, ja çka bën bashkëshorti i saj në 5 vjetorin e martesësRating: 4.8