Home / SHOWBIZ / Nxehet Leonora Jakupi, ja si e kallë atmosferën në dasëm
Nxehet Leonora Jakupi, ja si e kallë atmosferën në dasëm

Nxehet Leonora Jakupi, ja si e kallë atmosferën në dasëm

Është ndër femrat të zonjat të estradës, e cila mahnitë me çdo paraqitje, shkruan Kosovarja.

Leonora Jakupi, është ndër këngëtaret më të përfolura, si për karrierë, ashtu edhe për privatësi.

Ajo çfarë bie në sy është edhe stili i saj, ku gjithmonë lë pa koment. Me linja të bukura, e mbajtur, gjithmonë shkëlqen, madje edhe sonte në një aheng familjarë.

Në videon më poshtë do ta shihni sa bukur kërcen Leonora në ahengje, ku as në këtë rast nuk i mungon sharmi dhe elegance.

Nxehet Leonora Jakupi, ja si e kallë atmosferën në dasëm
Nxehet Leonora Jakupi, ja si e kallë atmosferën në dasëm
Nxehet Leonora Jakupi, ja si e kallë atmosferën në dasëm
Nxehet Leonora Jakupi, ja si e kallë atmosferën në dasëm
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 23, 2017 10:53 am ne link https://kosovatoday.com/?p=89582
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nxehet Leonora Jakupi, ja si e kallë atmosferën në dasëm Nxehet Leonora Jakupi, ja si e kallë atmosferën në dasëmRating: 4.8