O malet e Shqiperise nga Adelina Berisha me disa foto fantastike!

O malet e Shqiperise nga Adelina Berisha me disa foto fantastike!
Po qe malet e Shqiperise jane te bukura por behen edhe me te bukura kur para tyre del nje trup shume i formuar me nje bluze e pantollone fantastike, kete kenaqesi me malet e shqiperise na sjell Adelina Berisha me ca foto fantastike. Duket sikur po bene marketing maleve te Shqiperise po ne fakt po bene dicka me shume sec duhet nje pamje fantastike te maleve te shqiperise. Adelina Berisha ka nje video klim me titull “S’ta Fal” qe eshte dicka fantastike.

Dhe nje foto e fundit qe ka postuar ne fakt ajo shikon malet e shqiperise ne shikojme dicka tjeter.
Nuk u kuptua saktesisht cfar ka dasht te thoje me kete foto te fundit 🙂

Sidoqoft ajo eshte personi qe ” s’ta fal ” me nje video klip fantastik.

Loading...