Home / SHOWBIZ / Ora e Blerim Destanit kushton sa dy banesa, çmim marrmendës
Ora e Blerim Destanit kushton sa dy banesa, çmim marrmendës

Ora e Blerim Destanit kushton sa dy banesa, çmim marrmendës

Blerim Destani krijoi karrierën e tij në Gjermani dhe është një ndër aktorët që bëri krenar shqiptarët me sukseset e tij atje.

Blerimi përveç famës ai ka përfituar edhe një jetë të mirë financiare, përcjell ORAvip.

Ora e Blerim Destanit kushton sa dy banesa, çmim marrmendësOra e Blerim Destanit kushton sa dy banesa, çmim marrmendës

Ai shpesh edhe e ekspozon këtë jetë tek ndjekësit e tij të shumtë në rrjetet sociale.

Një orë e Blerim Destanit kushton sa dy banesa.

Plot 123,900 ka paguar për një orë dore, e që tregon për shijen e shtrenjtë që ka aktori shqiptar. /ORAvip/

Ora e Blerim Destanit kushton sa dy banesa, çmim marrmendës

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 8:56 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156482
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ora e Blerim Destanit kushton sa dy banesa, çmim marrmendës Ora e Blerim Destanit kushton sa dy banesa, çmim marrmendësRating: 4.8