Home / SHOWBIZ / Orinda e lë Turin të presë kaq gjatë në shtrat, menjëherë pas martesës (Foto)

Orinda e lë Turin të presë kaq gjatë në shtrat, menjëherë pas martesës (Foto)

Orinda e lë Turin të presë kaq gjatë në shtrat, menjëherë pas martesës (Foto)Janë një ndër çiftet më të përfolura javët e fundit në media dhe rrjetet sociale.

Orinda Huta dhe Turjan Hyska ditë më parë kanë kurorëzuar lidhjen disavjeçare përmes një dasmë glamuroze, ku ishin të pranishëm shumë familjarë dhe personalitete të njohura.

Ata janë duke shijuar muajin e tyre të mjaltit, por diçka ka ndodhur mes çiftit. Moderatori ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet i shtrirë në krevat.

Turi njihet për sensin e humorit dhe këtë imazh e ka shoqëruar me fjalët “Kur pret 1456788 orë Orinda Hutën”.

Orinda e lë Turin të presë kaq gjatë në shtrat, menjëherë pas martesës (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Orinda e lë Turin të presë kaq gjatë në shtrat, menjëherë pas martesës (Foto) Orinda e lë Turin të presë kaq gjatë në shtrat, menjëherë pas martesës (Foto)Rating: 4.8