Home / SHOWBIZ / Oriola dhe Beatrix, dy bukuroshe që dalin me reçipeta në mes të rrugës (FOTO)

Oriola dhe Beatrix, dy bukuroshe që dalin me reçipeta në mes të rrugës (FOTO)

Oriola Marashi dhe Beatrix Ramosaj nuk janë vetëm super seksi, të komentuara në media e rrjete sociale për “bëmat” e tyre, por janë edhe mikesha shumë të mira.

Vetëm pak ditë më parë dy bukuroshet dogjën rrjetin me foton ku shfaqeshin të dyja duke pozuar para kamerës.

Por vajzat janë rikthyer sërish duke tërhequr shumë vëmendjen me foton e fundit.

Modelja dhe këngëtarja shfaqen duke pozuar në rrugë të veshura me tuta sportive dhe vetëm reçipeta.

Me siguri kalimtarët janë habitur kur kanë parë dy vajzat super seksi të veshura kaq provokuese.

KohaJone ShowBiz
KohaJone ShowBiz
KohaJone ShowBiz
KohaJone ShowBiz
KohaJone ShowBiz
KohaJone ShowBiz
KohaJone ShowBiz

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 7:55 am ne link https://kosovatoday.com/?p=180901
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Oriola dhe Beatrix, dy bukuroshe që dalin me reçipeta në mes të rrugës (FOTO) Oriola dhe Beatrix, dy bukuroshe që dalin me reçipeta në mes të rrugës (FOTO)Rating: 4.8