Home / SHOWBIZ / Oriola Marashi sjell veriosionin e ri të ‘kësulëkuqes’ , e parrezistueshme (Foto)

Oriola Marashi sjell veriosionin e ri të ‘kësulëkuqes’ , e parrezistueshme (Foto)

Oriola Marashi sjell veriosionin e ri të ‘kësulëkuqes’ , e parrezistueshme (Foto)

U është rikthyer postimeve provokuese si asnjëherë tjetër.

Oriola Marashi ka sfiduar të ftohtin dhe ka sjellë një version të ri të ‘kësulëkuqes’.

Modelja është ‘kësulëzeza’ sexy me bikini që mban hedhur një mantel transparent.

Ashtu siç pritej, ky postim provokues i anëtares së OTR  ka zgjuar shumë reagime mes fansave të saj./Gazeta Express/

Oriola Marashi sjell veriosionin e ri të 'kësulëkuqes' , e parrezistueshme

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 2:07 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=404409
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Oriola Marashi sjell veriosionin e ri të ‘kësulëkuqes’ , e parrezistueshme (Foto) Oriola Marashi sjell veriosionin e ri të ‘kësulëkuqes’ , e parrezistueshme (Foto)Rating: 4.8