Home / SHOWBIZ / Pamje nga pushimet e Andrra Destanit dhe Sinanit

Pamje nga pushimet e Andrra Destanit dhe Sinanit

Pamje nga pushimet e Andrra Destanit dhe Sinanit

Martesë e tretë? Flet Kastro Zizo

Pushimet luksoze tashmë kanë filluar për të gjithë yjet shqiptare.

Duke qenë se tani fillon sezona e verës dhe artistët shqiptarë kanë mbrëmje dhe koncerte të shumta, disa prej tyre kanë filluar të bëjnë pushimet më herët.

Së fundmi është Andrra Destani, e cila ka publikuar pamje nga vendi ku gjendet së bashku me bashkëshortin, Sinan Hoxhën.

Siç shihet edhe këta janë duke kaluar momente tejet të lumtura ku pranë tyre padyshim se është edhe djali, Ansi.

Sinani është goxha aktiv në mbrëmje muzikore, madje lirshëm mund të thuhet se është i pranishëm edhe në ahengje familjare.

The post Pamje nga pushimet e Andrra Destanit dhe Sinanit appeared first on ABC24.AL.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 13, 2018 10:29 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=224997
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pamje nga pushimet e Andrra Destanit dhe Sinanit Pamje nga pushimet e Andrra Destanit dhe SinanitRating: 4.8