Home / SHOWBIZ / Pas dasmës, Jona Spahiu dhe bashkëshorti arratisen në muaj mjalti përrallor (Foto)

Pas dasmës, Jona Spahiu dhe bashkëshorti arratisen në muaj mjalti përrallor (Foto)

Pas dasmës, Jona Spahiu dhe bashkëshorti arratisen në muaj mjalti përrallor (Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Moderatorja e njohur Jona Spahiu realizoi një dasmë vërtet të bukur, por njëkohësisht edhe shumë private me familjarët dhe miqtë e saj më të ngushtë.
Më 10 qershor Jona dhe Frenkli i dhanë fund beqarisë dhe shumë shpejt ata do të bëhen prindër të një djali. Pas dasmës, siç e do zakoni çifti janë arratisur për në muajin e mjaltit.
Ata kanë zgjedhur të pushojnë në Ibiza, duke shijuar kështu pushimet e para si një çift i sapomartuar. Jona ka publikuar disa foto nga Ibiza vendi ku ata po shijojnw muajin e mjaltit. Ndërkohë kujtojmë se Jona është në muajit e fundit të pritjes së ëmbël dhe çifti shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 27, 2018 4:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=237204
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pas dasmës, Jona Spahiu dhe bashkëshorti arratisen në muaj mjalti përrallor (Foto) Pas dasmës, Jona Spahiu dhe bashkëshorti arratisen në muaj mjalti përrallor (Foto)Rating: 4.8