Home / SHOWBIZ / Pas ndarjes nga bashkëshorti, Violetë Kukaj bën gjestin që nuk e priste askush

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Violetë Kukaj bën gjestin që nuk e priste askush

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Violetë Kukaj bën gjestin që nuk e priste askush

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Violeta është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ka kohë që Violetë Kukaj është në fokusin e gazetarëve, të cilët e përflasin herë për diçka, e herë për diçka tjetër.

Një herë media u interesua gjerë e gjatë se përse këngëtarja e ndali aktivitetin muzikor, më pas u tha se i është rrekur fesë e është mbuluar, ndërkaq së fundi pika u vu mbi jetën e saj private.

U morr vesh se këngëtarja e shumë hiteve është ndarë nga bashkëshorti, megjithëse një gjë të tillë nuk e konfirmoj vetë ajo, shkruan “Kosovarja”.

Pas lajmit se u nda nga burri, Violeta është aktivizuar sërish në muzikë dhe atë di ta shohim edhe në programet e vitit të ri.

Madje, këtë herë këngëtarja ka vendosur ta vesh një fustan i cili vë në pah edhe gjoksin e saj.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 29, 2018 10:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=377136
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pas ndarjes nga bashkëshorti, Violetë Kukaj bën gjestin që nuk e priste askush Pas ndarjes nga bashkëshorti, Violetë Kukaj bën gjestin që nuk e priste askushRating: 4.8