Home / SHOWBIZ / Pas ‘sherrit’ me Majkun, në këtë gjendje ka përfunduar Majlinda

Pas ‘sherrit’ me Majkun, në këtë gjendje ka përfunduar Majlinda

Pas ‘sherrit’ me Majkun, në këtë gjendje ka përfunduar Majlinda

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit kosovar, Majk.

Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili fatkeqsisht rritet me prindërit e ndarë, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes së tyre, djali po qëndron me nënën, por që ditëve të fundit patëm një përplasje në rrjetet sociale mes Majlindës e Majkut.

Por, kjo duket se nuk e ka penguar Majlindën që të vazhdojë jetën si më së miri.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket në gjendje mjaftë të mire dhe si gjithmonë e bukur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 5:21 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381701
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pas ‘sherrit’ me Majkun, në këtë gjendje ka përfunduar Majlinda Pas ‘sherrit’ me Majkun, në këtë gjendje ka përfunduar MajlindaRating: 4.8