Home / SHOWBIZ / Patrisi ia ‘rrëmben’ djalin Tunës, ja ku e dërgon atë

Patrisi ia ‘rrëmben’ djalin Tunës, ja ku e dërgon atë

Patrisi ia ‘rrëmben’ djalin Tunës, ja ku e dërgon atë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Patris Berisha dhe Tuna po kalojnë shumë kohë me djalin e tyre dhe siç e kanë përmendur në shumë intervista, ata po I kalojnë ditët më të bukura të jetës së tyre.

Që të dy kalojnë shumë kohë me djalin, por këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Tuna, ka deklaruar se ai që kalon më shumë kohë me djalin është Patrisi, përcjell ORAinfo.

E sot duket se Patrisi ia ka marrë Tunës djalin nga dora dhe së bashku me veturën e vogël që ia ka blerë ai, kanë shetitur së bashku./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 4:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381638
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Patrisi ia ‘rrëmben’ djalin Tunës, ja ku e dërgon atë Patrisi ia ‘rrëmben’ djalin Tunës, ja ku e dërgon atëRating: 4.8