Home / SHOWBIZ / Patrisi nis mëngjesin me këtë fotografi befasuese (FOTO)

Patrisi nis mëngjesin me këtë fotografi befasuese (FOTO)

Patrisi nis mëngjesin me këtë fotografi befasuese (FOTO)Patris Berisha djaloshi që u bë I njohur në publik si i dashuri i Tunës dhe lidhja e tyre zgjoj kureshtje të madhe në medien rozë edhe pse ata tentuan që kjo lidhje të vazhdonte në fshehtësi por nuk ia dolën dot, pasi çdo gjë u zbulua me kohë, shkruan Kosovarja.

Tuna që nga lidhja me Patrisin ajo shumë pak u shfaqte në publik, dhe kjo mungesë rezultojë se ajo ishte shtatzënë. Pas gjithë përpjekjeve të medies dhe interesimit të publikut Tuna sërish qëndronte në heshtje deri në momentin që erdhi me set fotografik bashkë me Patrisin dhe aty u shuan zërat dhe çdo gjë konfirmohet dhe shihet barku I formësuar i këngëtares që tregonte se është afer lindjes.

Tuna solli në jetë vogëlushin Tian, dhe çifti më të lumture se kurrë vazhdojnë përkushtimin dhe kohën për ti ofruar të voglit të tyre. Çifti më simpatik dhe më i komentuar sa i përket rrjeteve sociale ata i përdorin në momente të veçanta dhe tashmë gjithçka sillet rreth Tianit. Fotografia e fundit që ka publikuar Patrisi është një fotografi shumë e bukur duart e të tre familjarëve, me këtë pamje Patrisi hapi mëngjesin.

Patrisi nis mëngjesin me këtë fotografi befasuese (FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Patrisi nis mëngjesin me këtë fotografi befasuese (FOTO) Patrisi nis mëngjesin me këtë fotografi befasuese (FOTO)Rating: 4.8