Home / SHOWBIZ / Plas gallata në rrjet: Albano Bogdo tallet me Adrola Dushin, do të shkriheni së qeshuri me këtë foto!

Plas gallata në rrjet: Albano Bogdo tallet me Adrola Dushin, do të shkriheni së qeshuri me këtë foto!

Së shpejti një mama, shikoni sa ka ndryshuar Xhensila në muajt e fundit të shtatzanisë

Albano Bogdo është një nga aktorët më të mirë të humorit në vendin tonë, shakatë e të cili bëjnë me mijëra veta që t’u dhembi barku nga të qeshurat.

Ai njihet si një personazh që bën shaka me çdo gjë dhe me çdo personazh, e fundmi, shënjestra e tij ka qenë modelja bukuroshe Adrola Dushi.

Ajo ka qenë e ftuar në puntatën e kaluar të “Apartamentit 2XL” dhe sigurisht që Albano nuk mund ta humbiste mundësinë që të bënte një shaka me të.

Ai ka shkrepur një foto me modelen, por kur e ka hedhur në Instagram e ka bërë ‘crop’ modelen, së cilës i duket vetëm një pjesë e fytyrës.

Nje nga femrat me te bukura shqiptare…Adrola Dushi….nuk duket mire ktu por eshte shume e bukur

A post shared by albano2xlbogdo (@albanobogdo) on May 17, 2018 at 3:28am PDT

“Nje nga femrat me te bukura shqiptare…Adrola Dushi….nuk duket mire ktu por eshte shume e bukur”, ka shkruar ai poshtë fotos, duke shkaktuar plot të qeshura.

The post Plas gallata në rrjet: Albano Bogdo tallet me Adrola Dushin, do të shkriheni së qeshuri me këtë foto! appeared first on Zonë E Lirë.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 12:15 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=181151
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Plas gallata në rrjet: Albano Bogdo tallet me Adrola Dushin, do të shkriheni së qeshuri me këtë foto! Plas gallata në rrjet: Albano Bogdo tallet me Adrola Dushin, do të shkriheni së qeshuri me këtë foto!Rating: 4.8