Home / SHOWBIZ / Pushime apo punë për Emina Cunmulajn?

Pushime apo punë për Emina Cunmulajn?

Pushime apo punë për Emina Cunmulajn?

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ajo është një nga modelet më të dashura shqiptare, e cila njihet për ruajtjen e origjinës dhe gjuhës së saj edhe tek fëmijët dhe fansat që e ndjekin në rrjetet sociale. Ndërkohë që pas lindjes së vogëlushes së dytë, Mia Soraya, ajo së bashku me familjen e saj është duke shijuar një tur të gjerë pushimesh nëpër vendet më ekzotike të Amerikës.

Ndërkohë që sa për të informuar fansat, Emina postoi para pak kohësh edhe itinerarin e ditës së saj të pushimeve, e cila duket se ishte vërtet një ditë si gjithë të tjerat pavarësisht se mund të jetë duke vizituar vende fantastike. E pra, me dy vajza të vogla, Emina ia del shumë mirë dhe pa dado t’i shijojë pushimet e verës!

The post Pushime apo punë për Emina Cunmulajn? appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 13, 2018 3:00 am ne link https://kosovatoday.com/?p=287472
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pushime apo punë për Emina Cunmulajn? Pushime apo punë për Emina Cunmulajn?Rating: 4.8