Home / SHOWBIZ / R-Jan publikon këngën “Benz”, në klip vërehet edhe ky detaj (Video)

R-Jan publikon këngën “Benz”, në klip vërehet edhe ky detaj (Video)

Ka lansuar këngën e re.

“Benz” quhet projekti i ri i reperit R-Jan, emri i të cilit ka qenë shumë i përfolur muajve të fundit, shkruan lajmi.net

Kënga është prodhim i studios “Big Deal Records” dhe mban tekstin e vet reperit.

“Benz” është finalizuar edhe me klip në të cilin vërehet se reperi ka vënë të njëjtin zinxhir që ai e kishte në videon ku pranoi se e ka rrahur Feron!

 

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 18, 2018 8:16 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=166217
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . R-Jan publikon këngën “Benz”, në klip vërehet edhe ky detaj (Video) R-Jan publikon këngën “Benz”, në klip vërehet edhe ky detaj (Video)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other