Home / SHOWBIZ / Reperi i njohur shqiptar publikon foton, zbulohet e dashura e tij e re

Reperi i njohur shqiptar publikon foton, zbulohet e dashura e tij e re

zoneelire showbiz

Një nga reperët më të njohur shqiptar, Seven Saraqi, mesa duket ka filluar një lidhje të re romantike.

Pas ndarjes shumë të komentuar në media nga modelja Lorena Haliti, reperi ka vazhduar përpara, për të nisur një lidhje të re me një vajzë bjonde.

zoneelire showbiz

Sipas “Prive”, dyshja janë parë bashku kohët e fundit në Mitrovicë dhe Seven ka postuar edhe një foto të saj në Instastory.

zoneelire showbiz

“Nëse ajo nuk ka (të pasme) thuaji mos të më harxhojë kohën”, ka shkruar reperi në foton ku shfaqet vajza në fjalë.

The post Reperi i njohur shqiptar publikon foton, zbulohet e dashura e tij e re appeared first on Zonë E Lirë.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 11:05 am ne link https://kosovatoday.com/?p=181109
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Reperi i njohur shqiptar publikon foton, zbulohet e dashura e tij e re Reperi i njohur shqiptar publikon foton, zbulohet e dashura e tij e reRating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other