Home / SHOWBIZ / Rita Ora e bën nxehtë me veshjen e saj provokuese!
Rita Ora e bën nxehtë me veshjen e saj provokuese!

Rita Ora e bën nxehtë me veshjen e saj provokuese!

Rita Ora është në Coachella bashkë me plot yje të botës.

Por këtë herë Rita nuk është veshur por zhveshur. Me një palë kostume shumë të bukura, Rita ka treguar linjat e saj trupore, transmeton Indeksonline.

Ajo gjithashtu nuk ka hezituar të vë një palë syze dhe një kapelë si aksesorë për të plotësuar pamjen e saj.

Rita Ora e bën nxehtë me veshjen e saj provokuese!

Rita Ora e bën nxehtë me veshjen e saj provokuese!Rita Ora e bën nxehtë me veshjen e saj provokuese!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 16, 2018 1:06 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=165520
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Rita Ora e bën nxehtë me veshjen e saj provokuese! Rita Ora e bën nxehtë me veshjen e saj provokuese!Rating: 4.8