Home / SHOWBIZ / Roberti uron me Reneenë, po ja si uron Nora Istrefi
Roberti uron me Reneenë, po ja si uron Nora Istrefi

Roberti uron me Reneenë, po ja si uron Nora Istrefi

Për të gjithë shqiptarët anembanë botës, sot është festë.

E për këtë nuk mungojnë as urimet, e sidomos nga fytyrat e njohura publike.

E për këtë festë nuk kanë hezituar as fytyrat e estradës, ndër ta edhe Nora istrefi, ku për dallim nga bashkëshorti i saj i cili e uroi këtë festë me fotografi të vajzës, Nora kishte zgjedhur ta bëjë më ndryshe.

Roberti uron me Reneenë, po ja si uron Nora Istrefi
Roberti uron me Reneenë, po ja si uron Nora Istrefi

Në vend të Renee-së ajo ka hedhur flamurin kombëtar duke bashkangjitur një urim për të gjithë.

Ja dhe fotoja e saj…/Kosovarja

Roberti uron me Reneenë, po ja si uron Nora Istrefi
Roberti uron me Reneenë, po ja si uron Nora Istrefi
Roberti uron me Reneenë, po ja si uron Nora Istrefi
Roberti uron me Reneenë, po ja si uron Nora Istrefi
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Roberti uron me Reneenë, po ja si uron Nora Istrefi Roberti uron me Reneenë, po ja si uron Nora IstrefiRating: 4.8