Home / SHOWBIZ / Rovena Stefa çift me moderatorin e njohur kosovar në… (FOTO)

Rovena Stefa çift me moderatorin e njohur kosovar në… (FOTO)

Rovena Stefa çift me moderatorin e njohur kosovar në… (FOTO)‘Dance with me’ po vjen sërish me sezonin e ri të tretin me radhë.

Edhe këtë herë do të ketë konkurentë të fortë, në mesin e tyre edhe këgëtarë e moderatorë.
Sipas anabel është zbuluar se këngëtarja Rovena Stefa do të jetë çift me moderatorin e njohur kosovar, Meriton Mjekiqi me të cilin pritet të krijojnë një atmosferë të bukur nën tingujt e muzikës dhe vallëzimit si partnerë.

Rovena Stefa çift me moderatorin e njohur kosovar në… (FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Rovena Stefa çift me moderatorin e njohur kosovar në… (FOTO) Rovena Stefa çift me moderatorin e njohur kosovar në… (FOTO)Rating: 4.8