Home / SHOWBIZ / Sa është dobësuar Big Mama? Nuk do ta njihni (FOTO)

Sa është dobësuar Big Mama? Nuk do ta njihni (FOTO)

Sa është dobësuar Big Mama? Nuk do ta njihni (FOTO)Këngëtarja nga Tetova u identifikua në tregun muzikor shqiptar kryesisht falë stilit dhe formatit fizik jo të zakonshëm mes këngëtaresh, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse mbipeshë dhe aspak elegante si koleget e estradës, Big Mama diti ta shfrytëzoj pozitivisht këtë gjë, duke e shndërruar në atraksion. Megjithatë, ndonëse puna ishte kështu, Big Mama ishte në përpjekje të vazhdueshme për të rënë në peshë. Ajo disa herë u dobësua e u trash sërish, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi ja ka dalë të dobësohet tamam, ama pak po ngjan në këngëtaren që e njohim të gjithë. Bigu ka dal nga hija e saj, e kjo vërehet edhe në këtë fotot të pa përpunuar të saj.

Sa është dobësuar Big Mama? Nuk do ta njihni (FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Sa është dobësuar Big Mama? Nuk do ta njihni (FOTO) Sa është dobësuar Big Mama? Nuk do ta njihni (FOTO)Rating: 4.8