Home / SHOWBIZ / Sa i ka ndryshuar Adelinës jeta pas lindjës? Për herë të parë e dëgjojmë tek flet me kaq emocion…
Sa i ka ndryshuar Adelinës jeta pas lindjës? Për herë të parë e dëgjojmë tek flet me kaq emocion…

Sa i ka ndryshuar Adelinës jeta pas lindjës? Për herë të parë e dëgjojmë tek flet me kaq emocion…

Adelina është këngëtarja e cila vazhdon të konsiderohet si diva e skenës shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edhe pse për një kohë u shkëput nga muzika, ajo gjithmonë mbeti në mendjet dhe zemrat e publikut si këngëtarja krijuese dhe më energjike kemi parë.

Shkëputjen nga muzika ajo e bëri për shkakë se është bërë nënë.

Sa i ka ndryshuar Adelinës jeta pas lindjës? Për herë të parë e dëgjojmë tek flet me kaq emocion…

Këngëtarja Adelina Ismajli ka treguar për herë të parë se sa ka ndryshuar pas lindjes së djalit, Uliksit.

Ajo ka thënë se i ka ndryshuar jeta në organizim. “Kam shumë më pak kohe dhe jam më e organizuar. Jo ndonjë ndryshim drastik. Prioritet tash e kam Uliksin dhe Valin”, ka thënë Adelina në emisionin “Nin”, përcjell ORAinfo.

Kujtojmë se tashmë Adelina është rikthyer në ekranet tona, e kësaj radhe si aktore, në rolin e drejtoreshës së shkollës, në serialin vendor “O sa mirë”…/ORAinfo/

Sa i ka ndryshuar Adelinës jeta pas lindjës? Për herë të parë e dëgjojmë tek flet me kaq emocion…

Sa i ka ndryshuar Adelinës jeta pas lindjës? Për herë të parë e dëgjojmë tek flet me kaq emocion…

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com February 13, 2018 8:30 am ne link https://kosovatoday.com/?p=149316
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Sa i ka ndryshuar Adelinës jeta pas lindjës? Për herë të parë e dëgjojmë tek flet me kaq emocion… Sa i ka ndryshuar Adelinës jeta pas lindjës? Për herë të parë e dëgjojmë tek flet me kaq emocion…Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other