Home / SHOWBIZ / Sa me fat është Nora, shikoni çfarë dhurate ‘luksoze’ ka marrë ajo!
Sa me fat është Nora, shikoni çfarë dhurate ‘luksoze’ ka marrë ajo!

Sa me fat është Nora, shikoni çfarë dhurate ‘luksoze’ ka marrë ajo!

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAvip.

Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme.

Gjithashtu është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshme.

Sa me fat është Nora, shikoni çfarë dhurate ‘luksoze’ ka marrë ajo!

Jemi mësuar që në paraqitjet e saj ta shohim gjithmonë me veshje dhe grim të veçantë, duke reflektuar kështu elegancë dhe sharm.

E sot përmes një postimi në Instagram ajo na ka prezantuar me dhuratën ‘Chanel’ që mori…/ORAvip/

 Sa me fat është Nora, shikoni çfarë dhurate ‘luksoze’ ka marrë ajo!

Sa me fat është Nora, shikoni çfarë dhurate ‘luksoze’ ka marrë ajo!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 7:57 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156067
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Sa me fat është Nora, shikoni çfarë dhurate ‘luksoze’ ka marrë ajo! Sa me fat është Nora, shikoni çfarë dhurate ‘luksoze’ ka marrë ajo!Rating: 4.8