Home / SHOWBIZ / Sasa e “O sa mirë” shfaqet si “vajzë adoloshente”

Sasa e “O sa mirë” shfaqet si “vajzë adoloshente”

Sasa e “O sa mirë” shfaqet si “vajzë adoloshente”Adriana Matoshi është një nga aktoret më të talentuara e të dëshmuara, e cila përherë ka qenë e sukseshme në fushën e aktrimit, madje më shumë se në jetën private.

Aktorja e dhjetra roleve të sukseshme është divorcuar dhe tani diket sikur po e jeton rininë e dytë.

Ajo shfaqet si “vajzë adoloshente” si në stil, veprime, etj. Adriana që së fundi u aktualizua përmes rolit të Sases në “O sa mirë” e ka transformuar stilin e saj, nga ai i një zonjë në stil adoloshenteje provokuese, shkruan “Kosovarja”.

Në foton e fundit Adriana shfaqet hot dhe me ato çfarë ka veshur e si ka pozuar, duket më e re se e bija e saj Kaona.

Sasa e “O sa mirë” shfaqet si “vajzë adoloshente”

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Sasa e “O sa mirë” shfaqet si “vajzë adoloshente” Sasa e “O sa mirë” shfaqet si “vajzë adoloshente”Rating: 4.8