Home / SHOWBIZ / Sasa në ‘hall’ me vajzën e saj, ja veprimi i saj i fundit!
Sasa në ‘hall’ me vajzën e saj, ja veprimi i saj i fundit!

Sasa në ‘hall’ me vajzën e saj, ja veprimi i saj i fundit!

Adriana Matoshi është ndër aktoret më të suksesshme kosovare.

Së fundmi ajo është aktive në serialin “O sa mirë” me rolin e Sasës i cili është ndër më të pëlqyerit në serial, shkruan ORAvip.

Adriana edhe pse duket shumë e re, ka qenë e martuar dhe ka fëmijë edhe pse është e divorcuar nga bashkëshorti.

Sasa në ‘hall’ me vajzën e saj, ja veprimi i saj i fundit!

Kaona është vajza e saj e madhe, e cila është një vajzë shumë atraktive, shkruan ORAvip.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sasa në ‘hall’ me vajzën e saj, ja veprimi i saj i fundit!

E sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihet me barkun zbuluar./ORAvip/
Sasa në ‘hall’ me vajzën e saj, ja veprimi i saj i fundit!

Sasa në ‘hall’ me vajzën e saj, ja veprimi i saj i fundit!

Sasa në ‘hall’ me vajzën e saj, ja veprimi i saj i fundit!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 8:30 am ne link https://kosovatoday.com/?p=180939
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Sasa në ‘hall’ me vajzën e saj, ja veprimi i saj i fundit! Sasa në ‘hall’ me vajzën e saj, ja veprimi i saj i fundit!Rating: 4.8