Home / SHOWBIZ / Serioze, nervoze dhe e lumtur në të njejtën kohë, kështu shfaqet Enca…(FOTO)

Serioze, nervoze dhe e lumtur në të njejtën kohë, kështu shfaqet Enca…(FOTO)

Serioze, nervoze dhe e lumtur në të njejtën kohë, kështu shfaqet Enca…(FOTO)Enca është ndër këngëtaret më aktive të skenës shqiptare, transmeton ORAinfo.

Pos me projekte muzikore, ajo është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka bërë shumë ndryshime me flokët e saj, dhe me secilin stilë të tyre dukej mjaftë mirë.

Me flokët e gjata ajo ka postuar një fotografi, në të cilën duket serioze, nervoze dhe në fund e lumtur./ORAinfo/

Serioze, nervoze dhe e lumtur në të njejtën kohë, kështu shfaqet Enca…(FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Serioze, nervoze dhe e lumtur në të njejtën kohë, kështu shfaqet Enca…(FOTO) Serioze, nervoze dhe e lumtur në të njejtën kohë, kështu shfaqet Enca…(FOTO)Rating: 4.8