Home / SHOWBIZ / Sfilata, të qëshura dhe relaks, këto janë pushimet e Roza Latit

Sfilata, të qëshura dhe relaks, këto janë pushimet e Roza Latit

Sfilata, të qëshura dhe relaks, këto janë pushimet e Roza Latit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nga një bregdet në tjetrin, duket se pushimet e Rozës nuk kanë të sosur! Pasi shijoi disa ditë me familjen, Roza Lati i është rikthyer një turi tjetër pushimesh, ku kësaj radhe bashkudhëtare e saj është aktorja Anais Lika.

Në një nga hotelet më të preferuara të moderatores, duket se vajzat janë duke kaluar momente shumë të veçanta plot humor e të paharrueshme. Sigurisht që pjesë të këtyre çasteve të dyja vajzat i kanë ndarë nëpër rrjetet sociale. Duke qenë se nuk ka kaluar ende as mesi i muajit do të presim të shohim ku do të jetë destinacioni i radhës i Rozës.

The post Sfilata, të qëshura dhe relaks, këto janë pushimet e Roza Latit appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 13, 2018 3:01 am ne link https://kosovatoday.com/?p=287476
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Sfilata, të qëshura dhe relaks, këto janë pushimet e Roza Latit Sfilata, të qëshura dhe relaks, këto janë pushimet e Roza LatitRating: 4.8