Home / SHOWBIZ / Shokon Kida, ‘vishet’ me lekurë të gjarpërit
Shokon Kida, ‘vishet’ me lekurë të gjarpërit

Shokon Kida, ‘vishet’ me lekurë të gjarpërit

Këngëtarja e mirënjohur, Orhidea Latifi- Kida është shndërruar në një personazh mjaft të ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

fundmi, ajo ka rrëmbyer vëmendjen me disa fotografi të publikuara në Instagram ku shfaqet mjaft tërheqëse.

 Shokon Kida, ‘vishet’ me lekurë të gjarpërit

Shokon Kida, ‘vishet’ me lekurë të gjarpërit

“Mos luaj me zjarr”- ka shkruar Kida, sipër fotografive të cilat kanë marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj.

veshja e saj ka ngja me lekurën e gjarpërit, duke nxitur reagimin e fansave të saj.

Kujtojmë se “Ti” është kënga e fundit nga Kida e cila është pëlqyer mjaft shumë dhe deri tani numëron mbi 9 milion klikime në Youtube.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 16, 2018 1:07 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=165525
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shokon Kida, ‘vishet’ me lekurë të gjarpërit Shokon Kida, ‘vishet’ me lekurë të gjarpëritRating: 4.8