Home / SHOWBIZ / Shpërthen në lot Tuna, arsyeja do t’iu befasoj

Shpërthen në lot Tuna, arsyeja do t’iu befasoj

Shpërthen në lot Tuna, arsyeja do t’iu befasoj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia Altuna Sejdiu- Tuna është një ndër personazhet më të njohura.

Ajo vazhdonte jetë aktive në rrjetin sociale.

Tuna Sejdiu ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Xing me Ermalin”, ku zbuloi shumëçka nga jeta private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi net.

Kur pyetet për prejardhjen, këngëtarja tha se vitet më të bukura i ka kaluar në Shqipëri, kurse filloi të qante duke thënë se nuk do të krijojë përçarje, ngase vendin e saj e do shumë.

“Shqipërinë e dua shumë, nuk dua të tingëlloj klishe, por në Shqipëri kam kaluar vitet më të mira. Janë vitet ku kam marrë shkollë nga spektaklet. Sa i përket spektakleve nuk ua jap dorën as në Maqedoni, as në Kosovë. Ju në Shqipëri jeni njëshi.”, tha Tuna.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com October 27, 2018 11:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=358771
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shpërthen në lot Tuna, arsyeja do t’iu befasoj Shpërthen në lot Tuna, arsyeja do t’iu befasojRating: 4.8