Home / SHOWBIZ / Shulja di t’i bëjë veti për meshkujt, shikoni të dashurin e saj tërheqës!
Shulja di t’i bëjë veti për meshkujt, shikoni të dashurin e saj tërheqës!

Shulja di t’i bëjë veti për meshkujt, shikoni të dashurin e saj tërheqës!

Gonca Vuslateri është emri i aktores që luan rolin e Shules në serialin e popullarizuar ‘Anne’.

Shule në jetën reale është një femër simpatike që ka arritu të bëjë për vete një prej meshkujve më të bukur turk, Edip Burak Ertoğan, përcjell ORAvip.

Shulja di t’i bëjë veti për meshkujt, shikoni të dashurin e saj tërheqës!

Çifti si i famshëm janë të ndjekur nga mediet turke dhe shpesh momentet e tyre intime i sheh i gjithë publiku.

Disa fotografi që iu shkrepën çiftit derisa ishin së bashku tregojnë se Shulja ka goditur në shenjë me të dashurin e saj super seksi./ORAvip/

Shulja di t’i bëjë veti për meshkujt, shikoni të dashurin e saj tërheqës!Shulja di t’i bëjë veti për meshkujt, shikoni të dashurin e saj tërheqës!Shulja di t’i bëjë veti për meshkujt, shikoni të dashurin e saj tërheqës!Shulja di t’i bëjë veti për meshkujt, shikoni të dashurin e saj tërheqës!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 8:47 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156445
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shulja di t’i bëjë veti për meshkujt, shikoni të dashurin e saj tërheqës! Shulja di t’i bëjë veti për meshkujt, shikoni të dashurin e saj tërheqës!Rating: 4.8