Home / SHOWBIZ / Shyhretja dhe Engjellusha dalin nga frizerka cila po duket me bukur
Shyhretja dhe Engjellusha dalin nga frizerka cila po duket me bukur

Shyhretja dhe Engjellusha dalin nga frizerka cila po duket me bukur

Shyhretja dhe Engjellusha dalin nga frizerka cila po duket me bukur

Shyhrete Behluli cilësohet si këngëtarja më e mirë shqiptare, shkruan ORAinfo.

Ajo për vec zërit të saj është dhe një nga femrat e cila kujdeset shumë për veshjen e saj.

Para disa ditë ka publikua edhe këngën e saj më të re e cila është pëlqyer shumë nga publiku.

Shyhretja dhe Engjellusha dalin nga frizerka cila po duket me bukur
Mirëpo Shyhretja dhe vajza e saj kanë paralajmëtar edhe projektin e tyre së bashku.

Që të dyja shfaqen me fustan elegant dhe po shkëlqejnë me pamjen e tyre./ORAinfo/

Shyhretja dhe Engjellusha dalin nga frizerka cila po duket me bukur

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 14, 2018 4:22 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=225263
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shyhretja dhe Engjellusha dalin nga frizerka cila po duket me bukur Shyhretja dhe Engjellusha dalin nga frizerka cila po duket me bukurRating: 4.8