Home / SHOWBIZ / Shyhretja e ‘shkrin’ burrin e saj, shikoni fustanin e ngushtë qe ka veshur ajo!
Shyhretja e ‘shkrin’ burrin e saj, shikoni fustanin e ngushtë qe ka veshur ajo!

Shyhretja e ‘shkrin’ burrin e saj, shikoni fustanin e ngushtë qe ka veshur ajo!

E stërpërfolura Shyhrete Behluli me çdo gjë që bën është në qendër të vëmendjes së publikut të saj.

Shyhretja ka pasion zbukurimin dhe këtë e ka dëshmuar që sa vite që është në skenë, përcjell ORAvip.

Shyhretja e ‘shkrin’ burrin e saj, shikoni fustanin e ngushtë qe ka veshur ajo!

E përveç fansave të saj, nga afër zbukurimin e saj e shijoi burri i Shyhretës.

Një fustan të kaltër e të ngushtë ishte ai me të cilin Shyhretja vendosi ta ‘shkrijë’ burrin e saj./ORAvip/

Shyhretja e ‘shkrin’ burrin e saj, shikoni fustanin e ngushtë qe ka veshur ajo!Shyhretja e ‘shkrin’ burrin e saj, shikoni fustanin e ngushtë qe ka veshur ajo!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 8:43 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156435
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shyhretja e ‘shkrin’ burrin e saj, shikoni fustanin e ngushtë qe ka veshur ajo! Shyhretja e ‘shkrin’ burrin e saj, shikoni fustanin e ngushtë qe ka veshur ajo!Rating: 4.8